Акустика Earthquake Granite-52 Динаміки Granite-52 та сабвуфер Granite-10D, що входять до складу нової серії динаміків ROCK-out, спеціально розроблені для імітації зовнішнього вигляду та легко поєднуються з будь-яким зовнішнім середовищем. Виготовлені з УФ-оброблених, стійких до погодних умов матеріалів корпусу та міцної епоксидної смоли, колонки ROCK-on можуть витримувати вимоги до зовнішніх елементів. Granite-52 є пару гучномовців з 5-дюймовим сабвуфером і 1,5-дюймовим твітером. Вони служать як лівий і правий динаміків і мають дивовижну частотну характеристику, яка не має собі рівних в жодному іншому рок-динаміці. Вони дають чистий, влучний звук. У сабвуфері ROCK-on, Granite-10D, передбачені високопотужні кросовери, які зменшують спотворення та забезпечують чистий звук. Крім того, порт Granite-10D має форму S, тому вода не може потрапити всередину. Granite-10D надає басу вашому зовнішньому простору, що дуже потрібно на сьогоднішньому ринку рок-динаміків. У поєднанні з динаміками Granite-52, які мають відповідне оздоблення, ви можете перетворити будь-який задній двір на розважальний центр. Характеристики Акустика Earthquake Granite-52 СЧ/НЧ динамік 133mm ВЧ динамік 1/2” (13mm) Рекомендований підсилювач потужності: 40 – 200 Вт Частотний діапазон: 50 Гц – 21 кГц Чутливість: 93 дБ Опір: 4-му Корпус: 15 мм композит із епоксидної смоли Габарити (В-Ш-Г): 216 мм х 216 мм х 229 мм Оздоблення: гранітна скеля
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Earthquake |
| Количество полос | 2 |
| Чувствительность | 93 дБ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 4 Ом |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага без упаковки | 6 кг |
| Доставка/оплата | Ціна вказана за пару |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 133 мм |
| Цвет покрытия | гранітне оздоблення |
| Мoдель | Granite-52 |
| Опір колонок | 4-му |
| Розміри (Ш х В х Г), мм | 21.6х21.6х22.9 см |
| Тип | Акустическая система |
| Тип установки | Ландшафтна |
| Частота | 50 Гц – 21 кГц |
| Частотный диапазон | 50 Гц – 21 кГц |
| Максимальная мощность | 40 – 200 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 15 400 ₴





