Мат VinylMaster Leather-Mat II 300 мм Black - це килимок для тарілки з поворотним столом, виконаний зі шкіри, результатом використання якого є щільніша продуктивність звуку з великим часом. особливості: Шкіряний мат для програвачів вінілових дисків. Альтернативний диск із цікавими звуковими властивостями. Замінник фетрових матів. Демпфування резонансів із металевих дисків програвачів. Менше шуму. Дозволяє уникнути статичного навантаження. Підходить для всіх вертушок. Характеристики: Тип аксесуара: килимок з покращеними характеристиками звуку Сумісність: підходить для всіх вертушок Особливості: дозволяє уникнути статичного навантаження, знижує шум Матеріал: натуральна шкіра Діаметр: 300 мм Товщина: 2 мм Колір чорний
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | VinylMaster |
| Диаметр | 300 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Мoдель | Leather-Mat II 300 мм Black |
| Особенности | дозволяє уникнути статичного навантаження, знижує шум |
| Совместимость | підходить для всіх вертушок |
| Тип | килимок з покращеними характеристиками звуку |
| Толщина | 2 мм |
| Форма | Круглая |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 364 ₴



